بهترین انتخاب فرش ماشینی

choose-best-carpet.jpg

این تفکر که انتخاب یک تخته فرش ماشینی متناسب با اصول زیبایی شناختی می تواند دکوراسیون را متحول نموده و تاثیر بسزایی در دکور دارد ، قطعا درست و بدون هیچ عیب و نقصی عنوان شده است . توجه به جمله قبل و دقت در واژه زیبایی شناسی ما را به سمت و سوی آیتم هایی مانند تناسب در زیبایی فرش با سایر وسایل دکور ، دقت در انتخاب ابعاد ، رنگ بندی و طرح و نگاره و ... رهنمون می دارد . انتخاب یک تخته فرش تنها به کیفیت محدود نمی شود بهترین فرش ماشینی فرشی ست که در عین داشتن درجه خوب و مرغوبیت بالا ، ویژگی های ظاهری و قیمت مطلوبی را هم داشته باشد . نحوه دکوراسیون منازل به گونه ای ست که فرش با قرار گرفتن در مکانی از فضا که سطح زیادی را پوشش می دهد بیشترین دید دکور را داشته و انتخاب شایسته این کالا فضا را بسیار شیک ، لوکس و آرام نشان خواهد داد . برای داشتن بهترین انتخاب فرش ماشینی باید به مواردی توجه نمود که در ادامه این نوشتار به آن ها پرداخته شده است . در این مقاله بر ان شده ایم تا با ارائه راهنمایی هایی در حیطه انتخاب فرش ماشینی خریداران را در خریدی بهتر کمک نماییم .

انتخاب فرش با توجه به نوع دکوراسیون

نوع دکور هر فضا با دیگری متفاوت است و این امر موجب خواهد شد تا بهترین انتخاب فرش ماشینی در مکان های متفاوت ، متفاوت باشد . شناخت دقیق دکور اولین گام در انتخاب بهترین فرش ماشینی است . از جمله دکوراسیون های محبوب و باب میل خانواده های امروزی سبک های مدرن و کلاسیک میباشد . سبک سنتی همواره محبوبیت و زیبایی خود را دارد اما با توجه به تغییراتی که در سبک معماری و آپارتمان نشینی صورت گرفته است ، رفته رفته این سبک کم تر مورد توجه قرار گرفته شده است . شناخت دقیق دکور فضا از آنجا مهم است که برای مثال اگر نوع دکوراسیون منزل ما دارای معماری کلاسیک بوده و سایر وسایل را بر همین منوال انتخاب نموده ایم ، استفاده از فرش مدرن به عنوان کف پوش نمی تواند بهترین انتخاب قلمداد شده و زیبایی فضا با فرش های کلاسیک به اوج خواهد رسید .  همچنین در دکورهای مدرن هم بهتر است از فرش مدرن و فانتزی کمک گرفته شود . تنوع و تعداد فرش های ماشینی به حدی ست که برای هر فضا با هر سبک سلیقه و دکوری می توان کف پوشی مناسب و زیبا خریداری نمود . غالبا انتخاب فرش های ماشینی سنتی به علت داشتن اصالت در طرح و رنگبندی بی نظیر برای هر سبکی می تواند زیبا باشد ولی جهت رعایت هارمونی و انتخاب بهتر ، لازم است  در سبک های مدرن از فرش های مدرن ، در سبک های کلاسیک از فرش های کلاسیک و در سبک های سنتی از فرش های سنتی استفاده نمود . با رعایت همین نکته با ظاهر ساده اما کاملا ماربردی به راحتی می توانید دکوراسیون خانه خود را مدیریت نموده و بهترین وسایل را با بیشترین میزان هماهنگی در فضا گرد هم آورید . توجه به این نکته لازم است که در صورت انتخاب هر فرشی چه مدرن ، چه سنتی و چه کلاسیک به غیر از میز هیچ وسیله دیگری نباید بر روی فرش قرار بگیرد چراکه قرار گرفتن هر شی ای به معنای دیده نشدن قسمتی از طرح و نقشه است و زیبایی طرح زمانی کامل خواهد شد که بیننده بتواند حالت قرینگی نگاره ها را ببیند .

رنگ در انتخاب فرش

انتخاب رنگ فرش مورد دیگری ست که به بهترین انتخاب فرش ماشینی منجر خواهد شد . در وهله اول باید رنگ فرش با رنگ وسایل اصلی دکور مانند مبلمان ، پرده و .... ست شود . ست شدن به معنای یکسان بودن رنگ ها نیست ، بلکه به معنای داشتن هارمونی و هماهنگی ست . برخی موارد رنگ های متضاد به ایجاد هارمونی بیشتر کمک می نماید . ارتباط اصلی رنگ زمینه فرش با کاربرد فضا هم موردی قابل توجه دیگری ست . خرید فرش ماشینی با رنگ زمینه روشن برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد انتخاب مناسبی نیست و در این مکان های باید از رنگ های خنثی او تیره که توان نشان ندادن لکه را دارند استفاده شود . همچنین استفاده از رنگ های سرد برای فرش اتاق خواب مانند رنگ های آبی و سبز کم رنگ می باشد انتخاب خوبی ست چراکه رنگ های گرم با ایجاد شور و هیجان عدم بی خوابی را به همراه خواهند داشت و رنگ های سرد موجب آرامش بیشتری می شوند . رنگ های خنثی مانند رنگ های خاکستری ، فیلی ، بژ و ... به عنوان رنگ های تکمیلی در فضاهایی که ترکیب رنگ ها فراوان هستند و یا به هر دلیل نیاز به اضافه شدن رنگ جدید نیست ، مناسب خواهند بود . عموما رنگ زمینه فرش باید از رنگ غالب سایر وسایل تیره تر باشد . قرار گرفتن رنگ تیره تر در کف فضا باعث ایجاد سرزندگی و شادابی خواهد شد .

تاثیر اندازه در انتخاب بهترین فرش ماشینی برای دکوراسیون

در صورتی که قصد خرید فرش ماشینی را دارید ، باید قبل از رفتن به فروشگاه ابعاد فضا را اندازه گرفته و مشخص نمایید چه فرشی برای مکان مورد نظر شما بهتر است . دقت نمایید فرش نباید کاملا فضا را پوشش دهد ، نباید به حدی بزرگ انتخاب شود که مجبور باشیم لبه های آن را تا زده یا کنار دیوار قرار دهیم ، همچنین نباید آنقدر کوچک باشد که قسمت های زیادی بدون کف پوش باشد . اصولا باید لبه های فرش در حد چند سانتی متر از لبه های دیوار فاصله داشته باشد . این موضوع خصوصا برای فضاهای کوچک مهم تر است . انتخاب فرشی کوچک تر از ابعاد اتاق با ایجاد خطای دید ، اتاق را بزرگ تر از واقع نشان می دهد . از همین رو قبل از رفتن به فروشگاه ، محیط مورد نظر را اندازه گیری گرفته و با کاهش چند سانتی متر از طول و عرض اندازه گیری ابعاد فرش را مشخص نمایید . بی شک دیدن تمام فرش ها در طرح ها ، برند ها ، نقوش ، کیفیت و ابعاد گوناگون کار غیر ممکنی به نظر می رسد اما اگر به فروشگاه های اینترنتی مراجعه نماییم این امر امکان پذیر بوده و با صرف کم ترین زمان و هزینه می توانیم از تمامی فرش های ماشینی دیدن نموده و با ویژگی های آن آشنا شویم . دیدن تنوع بالای محصولا و اطلاع از ویژگی های ظاهر و فنی آن ها به ایجاد امکان بهترین انتخاب فرش ماشینی کمک خواهد نمود .

برچسب :
بهترین فرش ماشینی, انتخاب بهترین فرش ماشینی, فرش مدرن, فرش های کلاسیک, انتخاب رنگ فرش, خرید فرش ماشینی, فرش اتاق خواب
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
نحوه ی خرید اینترنتی فرش ماشینی
فرش ترک ماشینی
کدام فرش ماشینی بهتر است ؟
آشنایی با هنر فرش ایرانی
لیست قیمت فرش ماشینی
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
 

سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامی محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل ، فرش ماشینی کاشان و فرش شهرک صنتی راوند با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد. شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد. خرید فرش مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ،  فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه و فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد. بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامیه محصولات ، فرش سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان و کارخانه فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان