فرش 1200 شانه گل برجسته

embossed-flower-kashan.jpg

فرش های ماشینی نسبت به عمری که در ایران دارند . دارای انواع متفاوتی می باشند که از معروف ترین آن ها می توان به فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه اشاره کرد . صنعت نساجی در تولید فرش ماشینی از دو جهت به صورت موازی در حرکت می باشد یکی نخ و یا الیاف مورد استفاده در فرش و دومی دستگاه های بافنده فرش ماشینی . پیشرفت هر دوی آن ها با هم موجب می شود که فرش های ظریف و با کیفیتی تولید شود . در ایران دستگاه های بافنده را از دو کمپانی شونهر (Schonherr) و وندویل (Van De Wiele) تهیه می کنند که از دو کشور آلمان و بلژیک می باشند و با تولید جدیدترین دستگاه ها در این دو کشور مانند HCIx2 و HCPx2 به سرعت وارد کشور ما می شود و فرش های ماشینی پیشرفته تر به وسیله آن ها بافته می شود . در زمینه الیاف و نخ می توان از معروف ترین آن ها به اکریلیک ، فیلامنت و BCF  اشاره کرد . از جدیدترین فرش های ماشینی بافته شده که به سرعت رایج شده است نیز می توان به فرش های گل برجسته اشاره کرد . مهم ترین تفاوت فرش های گل برجسته و فرش های معمولی می توان به صاف و همواره بودن نخ خاب در فرش های معمولی و برجسته بودن گل ها در فرش های گل برجسته اشاره کرد .
بافت فرش های 1200 شانه گل برجسته
بافت فرش های گل برجسته 1200 شانه از معروف ترین آن ها می باشد . به این صورت است . در آن ها از نخ های هایبالک و اکریلیک استفاده می شود . فرش های گل برجسته 1200 شانه زمانی که به وسیله دستگاه بافته می شود و پایین آورده می شود مانند فرش های معمولی است . اما در مرحل بعدی که مرحله آهار می باشد آن ها را در برابر حرارت قرار می دهند و در قسمت های که از نخ هایبالک اسفاده شده است ، عملی مانند آب شدن رخ می دهد . به این صورت که در جایی که نخ هایبالک استفاده شده پایین تر می رود . در فرش های گل برجسته 1200 شانه معمولا از 8 رنگ بکار رفته در آن 1 یا 2 رنگ آن از جنس هایبالک می باشد . و مابقی رنگ ها اکریلیک می باشند . و این دو رنگ نسبت به سایر رنگ ها پایین تر قرار می گیرند و این گونه فرش های گل برجسته به وجود می آیند .
مزایای فرش های 1200 شانه گل برجسته
درباره مزایای قالی گل برجسته می توان گفت که دارای زیبایی و ظرافت خاصی می باشد و برای بافت آن ، جدید ترین و به روز ترین دستگا ه ها استفاده می شود . بسیار زیبا و ظریف است و دستبافتگونه است و برای پذیرایی های لوکس و شیک مناسب است .
معایب  فرش های 1200 شانه گل برجسته
از معایب فرش های 1200 شانه گل برجسته می توان به سخت بودن تمیز کردن و جارو کردن آن هه به دلیل وجود برجستگی و داشتن طول عمر پایین اشاره کرد . با این حال روز به روز تولید فرش های گل برجسته رو به افزایش می باشد .
تفاوت فرش 1200 شانه با فرش 1200 شانه گل برجسته
خرید فرش برای اکثر خانواده ها یکی از مهم ترین دغدغه ها می باشد و باعث شده که در هنگام خرید فرش با انواع و اقسام آن ها آشنا شوند . در بیشتر مواقع مشتریان برای انتخاب فرش بین چند محصول مردد می شوند و در آن ها به دنبال تفاوت می گرددند . در چنین مواقعی سوالاتی از قبیل  فرش های گل برجسته برای اتاق پذیرای مناسب می باشد یا خیر ؟ چه تعداد شانه و یا تراکمی برای اتاق خواب مناسب است ؟ و سوالاتی از این قبل می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد . در ادامه سعی می کنیم فرش های 1200 شانه و فرش های 1200 شانه گل برجسته را با هم مقایسه نماییم تا بتوانیم به برخی از سوالات شما پاسخ بدهیم .   
ممکن است که درباره فرش های 1200 شانه بارها و بارها شنیده باشید  ، بدون این که معنای دقیق آن ها بدانید . معنای فرش 1200 شانه را به صورت مختصر این چنین می توان بیان کرد که چه در فرش های ماشینی و چه در فرش های دست بافت ، ظرافت و ریز بافتی به تعداد شانه و تراکم وابسته است . اما از تراکم و شانه در فرش های ماشینی بیشتر استفاده می شود . هنگامی که از تعداد شانه برای فرش استفاده می شود چه برای خریدار و چه برای فروشنده ویژگی های مانند ریز بافتی ، تعداد گره های بکار رفته و ظرافت اهمیت پیدا می کند . شانه به تعداد گره های که در یک متر از طول فرش قرار می گیرد گفته می شود . که در فرش های ماشینی 1200 شانه تعداد گره ها 1200  می باشد . هر چه این تعداد افزایش یابد ظرافت و ریز بافتی نیز افزایش می یابد .  فرش های 1200 شانه از نظر زیبایی در رده ی دوم و قبل از فرش های 1500 شانه قرار می گیرند و عمدتا دارای نقش تزیینی برای منازل می باشند . حال تصور کنید که فرش های 1200 شانه گل برجسته  را در منازل خود استفاده کنید بیشترین زیبایی را در دکوراسیون خواهید داشت . فرش های گل برجسته نسبت به سایر فرش ها دارای زیبایی چشمگیر تری هستند . در زیبایی فرش های گل برجسته 1200 شانه علاوه بر شانه و تراکم بالا مورد دیگری نیز تاثیر دارد که همان گل های برجسته می باشد . از دیگر تفاوت آن ها می توان به نوع نخ بکار رفته در آن ها  اشاره کرد . در این محصولات ، همان طور که بیان کردیم از دو نوع نخ خاب استفاده می کنند اما در فرش های 1200 شانه ،  از یک نوع نخ خاب استفاده می شود و همچنین مراحل پردازش آن ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد .
شما می توانید برای تهیه فرش های 1200 شانه گل برجسته به فروشگاه سرای فرش ایران مراجعه و در آن جا از تمامی طرح های فرش 1200شانه گل برجسته دیدن نمایید و فرش خود را انتخاب و خریداری کنید .

برچسب :
جدیدترین فرش های ماشینی, فرش گل برجسته, فرش 1200 شانه گل برجسته, فرش ماشینی 1200 شانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خصوصیات فرش های با تراکم بالا
تفاوت فرش ترک با فرش ماشینی کاشان
فروش اینترنتی فرش ماشینی
فرش ماشینی کدام شهر بهتر است ؟
تحویل فرش درب منزل
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
 سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین سایت فروش ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامیه محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل و فرش ماشینی کاشان با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد .  شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد  خرید مستقیم فرش از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ،  فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش های طرح 700 شانه و فرش های 700 شانه تراکم 2550 و فرش های 1000 شانه تراکم 3000 و فرش های 1200 شانه تراکم 3600و فرش های 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد . بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامیه محصولات ، فرش های سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش های صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان