فرش کاشان یا مشهد

kashan-carpet-or-mashhad.jpg

در سراسر دنیا نام فرش ماشینی و دستبافت اذهان عموم را به سمت کشور ایران متمرکز مینماید ، کشورهای دیگری دست به تولید محصول فرش زده اند اما کماکان بهترین صادارت فرش از کشور ایران و شهرهایی چون تبریز ، اصفهان ، کاشان و مشهد صورت میگیرد . متاسفانه ادعای بیجای برخی از فروشندگان و تولید کنندگان باعث بوجود آمدن تصورات غلط در بین مردم شده است . ادعایی مانند اینکه میگویند فرش بافته شده در مشهد الرضا یا فرش خراسان رضوی از نوع درجه یک بوده و بنابراین فرش بافته شده در سایر شهرها از جمله کاشان با یک درجه اختلاف درجه دو محسوب شده و جایگاه پایین تری دارد .

این امر نشان دهنده عدم تخصص و آگاهی در مورد فرش ماشینی دارد ، چراکه کاشان در تولید این محصول چیزی از مشهد مقدس کم نداشته و تولیدات آن درجه یک و بسیار مرغوب هستند . کارخانه های نساجی و فرش بافی در چندین شهر کشور مشغول به فعالیت هستند و نوع شهر نشان دهنده کیفیت محصول نخواهد بود بلکه این امر بسته به امکانات و تجهیزات بکار گرفته شده در کارخانه و کاگاهها دارد .

در برخی از تولیدی ها استفاده از دستگاههای مدرن و به روز دنیا موجب بوجود آمدن محصولاتی درجه یک و با کیفیت شده و در برخی از کارخانه ها بافت فرش با دستگاههای قدیمی از کیفیت کار کم میکند و محصولی درجه دو یا سه را به بازار عرضه میکند . شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش دستبافت با سابقه ای به اندازه عمر تولید فرش ماشینی دارای 5 شهرک صنعتی فرش از جمله شهکر سنعتی فرش هلال آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش سلیمان صباحی آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش نوش آباد و ... و بیش از 1200 واحد فعال تولید این محصول صادراتی از قبیل : فرش قیطران ، اعیان ، زمرد ، یلدای کویر کاشان ، جردن ، کاخ ، سورنا ، پایتخت ، آرشام ، مشهر اردهال ، ندای خاطره ، نیاوران ، پازیریک ، نگین مشهد ، نگین بافت تهران و ... می باشد . تمام موارد نام برده شده از جله برندهای بسیار معروف در تولید فرش ایران و جهان هستند پس مشخصا تولیدات آنها درجه یک و عالی خواهد بود .
در ادامه با ارائه توضیحاتی مختصر در مورد معروفترین برندهای فرش کاشان و فرش مشهد سعی میکنیم شما را با ویژگی ها و خواص این دو محصول آشنا نماییم .


1- فرش کاشان

محصولات این مجموعه از بزرگترین تولید کنندگان فرش کاشان بوده و جنس فرش های این شرکت فقط درجه یک و با بهترین قیمت می باشد. تمامی محصولات فرش کاشان اعم از فرش های طرح 700 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه صد در صد اکریلیک هیت ست (بدون پرزدهی) می باشد . این شرکت ابتدا فرش های پانصد شانه را تولید کرد که در زمان خود از لحاظ کیفیت بی نظیر بوده و بعد به عضویت صنایع نساجی ایران درآمد،به عنوان واحد نمونه استان انتخاب شد.و موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت 2000-9001 ISO ازطرف شرکت MIC انگلستان شد و این مهر تاییدی است بر اعتبار و صداقت و درستیش.فرش زمرد پا به پای تکنولوژی به سرعت رشد کرد .با بهره مندی از دستگاه هفتصد شانهCRX شرکت واندویل بلژیک و دستگاه هفتصد شانه HCPX2،گوی سبقت را از بسیاری از رقبایش ربود.اکنون فرش زمرد با بکارگیری دستگاه هزار شانهHCI ده رنگ،از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی فرش برخوردار است

خرید محصول » شما می توانید برای خرید انواع فرش کاشان کلیک کنید

 

1-1- فرش قیطران

گروه صنعتی گلبافت طلایی با سابقه 20 ساله در تولید انواع فرشهای ماشینی و صادرات محصولات خود ، در اوایل سال 90 اقدام به تاسیس فرش قیطران در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی نموده است . فرش قیطران اولین تولید کننده فرش 1000 شانه بوده و در سال 94 جهت گسترش فعالیت خود و هماهنگ شدن با پیشرفتهای تکنولوژیکی با خرید ماشین آلات بافت 1200 شانه نسبت به تولید فرش 1200 شانه با تراکم 3600 تلاش کرده و با موفقیت در این عرصه به افتخارات خود افزود .

محصول » برای خرید انواع غرش 1200 شانه کلیک کنید


1-2- گروه صنعتی فرش کاشان

بیش از نیم قرن تجربه و ماندگاری با نامی درخشان در بازار فرش کاشان در زمینه تولید انواع فرش ماشینی 1200 شانه ، 1000 شانه و 500 شانه با تکنولوژی روز اروپا نشان از توان پرقدرت و از جمله مزایای گروه صنعتی فرش کاشان است . ثبت و سفارش آنلاین نیز نشان از به روز بودن و همگاک بودن این گروه با پیشرفت تکنولوژی است .

محصول » برای خرید انواع غرش 1200 شانه کلیک کنید

 

1-3- فرش عالی مقام

فرش عالی مقام در تولید فرش ماشینی سابقه ای 20 ساله دارد و در طول این دو دهه با ظرفیت سالانه 350000 متر مربع و تولید 150 شغل به صورت مستقیم نسبت به تولید فرشهای 500 شانه و 700 شانه تلاش نموده است . از ابتدای سال 93 استفاده از دستگاههای هفتصد شانه ده رنگ و هزار شانه دو رنگ ، هزار و دویست شانه هشت رنگ در دستور کار این واحد قرار گرفت و توانست در این زمینه نیز به خوبی عمل نماید .

 

2- فرش مشهد

از بزرگترین تولید کنندگان فرش ماشینی ایران میتوان به کارخانه فرش مشهد اشاره نمود و در طول سالیان فعالیت خود بهترین فرشها با بهترین کیفیت ها را به بازار عرضه نموده است . در سال 1356 همگام با افتتاح کارخانه فرش مشهد ظرفیت 240000 متر مربع به تولید سالانه کشور افزوده شد  و  خوشبختانه امروزه با افزایش چشمگیر این مساحت به حدود 2400000 متر مربع رسیده است .
استفاده از الیاف مرغوب ، رنگ های و مواد شیمیایی واردشده از کشورهای اروپا ، پشم خالص و نخ ابریشم طبیعی و ... از مواردی ست که باعث خوشنامی و کیفیت بالای محصولات این کارخانه شده است . محصولات فرش مشهد با ضمانت کردن محصولات خود خریدار را از اصالت فرش مطمئن کرده و با قیمت مناسب به فروش میپردازند علاوه بر این استفاده از تکنولوژی روز دنیا خود معیاری ست برای رسیدن به نام نیک و عرضه محصولات مرغوب به بازار .

 

2-1- فرش نگین مشهد

این کارخانه در سال 1371 تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت ، در طول بیست و شش سال گذشه تولیدات فرش نگین مشهد عمدتا فرشهای 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه بوده است و با شعار فرش نگین ، نگین فرشهای ماشینی توانسته با ایجاد مرغوبیت و تنوع در طرح ها نظر مشتریان را جلب نماید . استفاده از ماشین آلات با تکنولوژی پیشرفته در تبدیل این طرح های مشتری پسند به محصول با دوام از ویژگی بارز شرکت فرش نگین مشهد است .

 

2-2- فرش زمرد مشهد

گروه کارخانه های فرش زمرد مشهد در سال 1376 راه اندازی شده و با سابقه ای 20 ساله در حال حاضر تولید بهترین تولیدات نشاجی کشور را بر عهده دارد . ایجاد 700 واحد شغلی بصورت مستقیم مهمترین درستاورد اقتصادی تولیدی است . نخ خاب بافته شده در واحد نساجی فرش زمرد مشهد که که مهترین جزء فرش محسوب میشود ، الیاف مصنوعی است که از کشور آلمان وارد میشود و در واحدهای رنگرزی داخلی توسط رنگهای اروپایی به رنگ دلخواه درمی آید . رنگهایی با قابلیت شست و شوی بالا و ثبات استاندارد در برابر نور و سایندگی . محصولات این کارخانه در دنیای مجازی به صورت اینترنتی و آنلاین قابل دسترسی هستند .

 

2-3- فرش پرشین مشهد

گروه صنعتی فرش پرسین مشهد تولید کننده انواع و اقسام فرش و موکت بوده و یکی از بهترین صادر کننده ها در این زمنیه است . به روز بودن تکنولوژی و استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص از جمله ویژگی های این گروه است . تلاش و سخت کوشی نیروهای کاری موجب تولید به روزترین محصولاتی شده که در بازارهای اروپایی مشتریان مختلفی را به خود جذب کرده ایند . نوآوری در طرح و نقشه ، زیبایی فرش ، سطح کیفی بالا و موفقیت در دریافت استانداردهای تشویق ملی از جمله ویژگی های قابل مطرح گروه تولیدی فرش و موکت پرشین مشهد است .

 

2-4- فرش آرا مشهد

فرش آرا از تولید گنندگان سر شناس و قدیمی بازار فرش ماشینی ایران است که در سال 1370 تاسیس شده است . ویژگی بارز این کارخانه تولید محصولاتی با کیفیت بال و قیمتی مناسب است . فرش آرا مشهد در سراسر دنیا دارای نامی آشنا و با کیفیت برای همگان است . این شرکت علاوه بر فروش آنلاین و اینترنتی در استفاده از بروزترین دستگاهها و ماشین آلات نیز نسبت به سایر هم صنفان خود پیشی گرفته است .

برچسب :
'معرفی فرش کاشان' , 'معرفی فرش مشهد' , 'مقایسه فرش کاشان و مشهد' , 'انواع برند های فرش کاشان و مشهد' ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
جدیدترین فرش های ماشینی 1500 شانه
خرید فرش کاشان به قیمت درب کارخانه
فرش 1200 شانه گل برجسته
چه فرشی را کجا پهن کنیم ؟
همه چیز درباره فرش 1200 شانه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
خرید اینترنتی فرش  فرش کاشان  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش 1000 شانه  فرش ایرانی  tva  فرش هزار شانه  قالی کاشان  خرید فرش  شهر فرش  آقای فرش  فرش هفتصد شانه  فرش هزارشانه  فرش هزارودویست شانه  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش 1000 شانه تراکم 3000  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش 1500 شانه تراکم 4500  فرش 500 شانه  فرش طرح 700 شانه  شهرک سلیمان صباحی  قیمت فرش  فرش ارزان  قالیچه  فرش 6 متری  فرش 9 متری  فرش 12 متری  فرش 4 متری  فرش فانتزی  فرش کودک  تانلو فرش  فرش 1200 شانه گل برجسته  فرش گل برجسته  فرش هایبالک  فرش کرم  فرش سورمه ای  فرش ابی  فرش بادامی  فرش ترمه ای  فرش درجه یک  فرش مشهد  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  فرش نگین مشهد  فرش قیطران  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش یلدای کویر  خرید فرش کاشان  tva ;hahk  tva lhadkd  tva 700 ahki  rdlj tva  فرش سرمه ای  فرش 700 شانه کاشان  فرش زیبا  فرش  فرش افشان 700 شانه  فرش رز  فرش برجسته 1200 شانه  فرش برجسته  فرش 1000 شانه برجسته  فرش برجسته 1000 شانه  فرش گل برجسته 1000 شانه  فرش 700 شانه  فرش افشان  فرش ماشینی 500 شانه  فرش 1200 شانه برجسته  فرش 700 شانه  مدل فرش  فرش طرح 700  فرش کاشان طرح 700 شانه  فرش 500 شانه کاشان  قیمت قالی  فرش افشان کاشان  طرح فرش  فرش 1000 شانه کاشان  فرش خوب 
 

سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامی محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل ، فرش ماشینی کاشان و فرش شهرک صنتی راوند با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد. شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد. خرید فرش مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ، فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه و فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد. بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامی محصولات ، فرش سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان و کارخانه فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان