فروش فرش به قیمت درب کارخانه

sales-direct-carpet-kashan.jpg

ادعای غلطی نیست اگر به جرئت بگوییم داشتن فرش ماشینی در خانه هر ایرانی حتی به عنوان فرشی تزئینی و غیر کاربرد از الزاماتی است که خانواده های ایرانی نمی‌توانند از آن صرف نظر کنند . جایگاه و اصالت فرش آن‌قدر بالا ست که به خانه و کاشانه ما ابهت می بخشد و به صورت ترکیبی نمادی از سنت و تکنولوژی را به نمایش می‌گذارد . داشتن این کالا آن‌قدر زیبا و شایان توجه است که افزایش بها  نتوانسته است از خرید فرش ماشینی جلوگیری کرده بلکه خریداران و فروشندگان به دنبال راه حل و راهکار برای این موضوع بوده اند تا بتوانند فرش ماشینی را با قیمتی مناسب به مهمان منزل ایرانیان نمایند .
تغییر فرهنگ کار آسانی نیست و از آنجایی که از دیر عادت و رسم خرید بر آن بوده است که هرکس هنگام خرید به صورت فیزیکی به بازار مراجعه می‌نموده است ، هنوز هم بسیاری از خریداران بر این فرهنگ اعتقاد دارند که باید در جهت خرید هر محصولی از جمله لوازم منزل و کالاهایی که بهای زیادی دارند ، به صورت حضوری در فروشگاه حاضر شوند و فلسفه این نوع باور خریدی امن و مطمئن است چراکه فروشنده با خریداران را از پس گرفتن جنس در صورت عدم رضایت و ... مطمئن می‌ساخته است .
اما باید بدانیم بهای کالای خریداری شده از فروشگاه‌ها و بازار بیشتر از خرید به‌ صورت اینترنتی یا خرید فیزیکی از کارخانه یا تولید کننده است . خرید اینترنتی و خرید فیزیکی از کارخانه دو نوع خریدی است که به نام خرید مستقیم از کارخانه از آن ها یاد می‌شود . خرید مستقیم به دلایل مختلفی هزینه های سربار را کم کرده و محصول را به قیمت ارزان تری به مشتری می رساند . امروزه شاهد آن هستیم که تولیدکنندگان در گزینه های فروش خود ، هر دو نوع فروش مستقیم فرش ماشینی کاشان را دارند و خرید فرش ماشینی کاشان از طریق وب سایت به قیمت درب کارخانه به راحتی امکان پذیر است .
در این مقاله ضمن بیان چرایی خرید فرش ماشینی کاشان به مزایای خرید و فروش مستقیم و به قیمت درب کارخانه اشاره خواهیم کرد .

چگونه فرش کاشان را به قیمت درب کارخانه خریداری کنیم ؟
راحتی و افزایش کیفیت حمل و نقل نسبت به گذشته سفر را بسیار آسان کرده است و تعداد سفرهای داخلی و خارجی روز به روز در حال گسترش است ، با این وجود وقتی خریداران به فکر خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان به صورت حضور فیزیکی در کارخانه می افتند خصوصاً اگر لازم باشد از شهر دیگری به مقصد کاشان سفر کنند تا بتوانند کالا را به قیمت تولیدی تهیه نمایند عواملی به ذهنشان خطور میکند که خرید به فرش ماشینی کاشان را دشوار جلوه می‌دهد . عواملی مانند :
دوری مسافت و اینکه باید تا رسیدن به کارخانه‎ فرش مسافتی را طی کنم ، آیا هزینه سفر می‌تواند تفاوت قیمت بازار با خرید به قیمت درب کارخانه را پوشش دهد ؟
آیا کارخانه فروش فرش ماشینی به صورت تکی و در تعداد محدود هم انجام میدهد یا فقط فروش عمده خواهند دارند ؟
آیا تنوع در زمان مورد نظر آن‌قدر خواهد بود که خریدار بتواند مدل مورد نظر را خریداری نماید یا طرح موجود نخواهد بود ؟
طبیعتاً حضور تمام خریداران در کارخانه کار دور از ذهنی است هر چند که تولید کنندگان کاشانی همواره میزبان هم وطنانی هستند که تمایل به خرید فیزیکی یا حضوری از کارخانه را دارند و به هر دلیل این نوع خرید را ترجیح می‌دهند اما این افراد درصد کمی از خریداران را تشکیل می‌دهند . از طرف دیگر اعمال هزینه های مختلف از جمله مالیات ، حق الزحمه واسطه مغازه دار ، حمل و نقل، هزینه اجاره مغازه و ... هنگامی که فرش ماشینی برای فروش از کارخانه به مغازه رفته و از آنجا در دسترس خریدار قرار میگیرد بهای فرش را به صورت چشم گیری افزایش می‌دهد . سؤال اساسی این است که با توجه به مطالب گفته شده ، بهترین نوع خرید کدام است ؟ جواب آسان است . خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان در حال حاضر برترین گزینه جهت خرید می باشد که هم به خریدار و هم به فروشنده کمک می‌کند تا محصول با کمترین هزینه ممکن و با کیفیت ترین حالت به دست مشتری برسد .

چرا خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان کمتر از خرید از فروشگاه است ؟
عدم تمایل کشورهای جهان سوم به خرید و فروش های اینترنتی عدم اطمینان به این نوع روش خرید و عدم آگاهی از مزایای آن است . البته در کشور ایران این معضلات در حال حل شدن است و روز به روز بر تعداد مبادلات اینترنتی افزوده میشود . استفاده بیشتر و بیشتر از مبادلات اینترنتی و همگرا شدن خریداران به سمت و سوی خرید اینترنتی نیازمند صرف زمان و اعتماد مردم به این روش است . در مورد هر نوع خریدی رعایت برخی موارد و الزامات شرط اساسی است که می‌تواند آن روش را امن و ایمن سازد . خرید اینترنتی هم علاوه بر اینکه از این قاعده مستثنی نیست ، به علت نو بودن باید بسیار مورد ملاحظه و آموزش قرار گیرد تا نگرانی بابت عدم امنیت و ریسک کاهش یابد .
در این قسمت به مخاطرات و راه حل های رفع عدم اطمینان به خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان می‌پردازیم . مجازی بودن اینترنت و اخبار و شنیده ها در مورد کلاهبرداری هایی که در دنیای مجازی رخ می‌دهد خریداران را نسبت به این روش دل سرد می‌کند اما در صورت رعایت قوانین و موارد ساده ایی مانند خرید از وب سایت های معتبر ، عدم در اختیار گذاشتن رمز دوم کارت و سایر اطلاعات محرمانه از ساده ترین نکاتی ست که باید در هنگام خرید فرش ماشینی کاشان در نظر گرفت .
گاهی اوقات در انتخاب گزینه ها دقت نمی‌کنیم یا ویژگی‌ها و نوع محصول را به خوبی بررسی نمی نماییم و بعد از دریافت محصول متوجه می‌شویم که با کالای مورد نظر ما تفاوت دارد ، اگر این تفاوت محصول خطایی از سوی تولید کننده باشد فرش قابل تعویض خواهد بود اما نمی‌توان خطای انتخاب از طرف خریدار را به عنوان مشکلی از سوی نوع مبادله دانست .
ممکن است تصور کنید خرید به صورت فیزیکی کالا را بسیار زودتر از خرید اینترنتی در اختیار شما قرار می‌دهد اما در مورد کالایی مانند فرش ماشینی دیدن تمام طرح ها و اطلاع از ویژگی محصولات در یک یا تعداد محدودی مغازه امکان پذیر نخواهد بود از همین رو دیدن محصولات زمان زیادی را می‌گیرد اما مراجعه به وب سایت تولید کنندگان علاوه بر نمایش تمام طرح ها و نقوش در چند صفحه ، اطلاعات زیادی در اختیار خریدار قرار می‌دهد که می‌تواند در انتخاب مناسب تأثیر گذار باشد ، پس صرف زمان در خرید اینترنتی بسیار کمتر خواهد بود علاوه بر اینکه پس از سفارش محصول و درخواست در کمترین زمان ممکن فرش برای شما ارسال می‌شود .
همان‌طور که دیدیم تمام مواردی که از آن‌ها به عنوان ایراد یا دشواری خرید اینترنتی نام برده میشود به راحتی و با داشتن کمی آگاهی قابل حل خواهد بود .

برچسب :
'فروش مستقیم فرش ماشینی کاشان' , 'خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان' , ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
شهر فرش یا سرای فرش ایران؟
راهنمای خرید فرش ماشینی
فرش دستبافت بهتر است یا فرش ماشینی؟
ارسال سریع فرش ماشینی کاشان
شست و شوی فرش
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
خرید اینترنتی فرش  فرش کاشان  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش 1000 شانه  فرش ایرانی  tva  فرش هزار شانه  قالی کاشان  خرید فرش  شهر فرش  آقای فرش  فرش هفتصد شانه  فرش هزارشانه  فرش هزارودویست شانه  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش 1000 شانه تراکم 3000  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش 1500 شانه تراکم 4500  فرش 500 شانه  فرش طرح 700 شانه  شهرک سلیمان صباحی  قیمت فرش  فرش ارزان  قالیچه  فرش 6 متری  فرش 9 متری  فرش 12 متری  فرش 4 متری  فرش فانتزی  فرش کودک  تانلو فرش  فرش 1200 شانه گل برجسته  فرش گل برجسته  فرش هایبالک  فرش کرم  فرش سورمه ای  فرش ابی  فرش بادامی  فرش ترمه ای  فرش درجه یک  فرش مشهد  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  فرش نگین مشهد  فرش قیطران  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش یلدای کویر  خرید فرش کاشان  tva ;hahk  tva lhadkd  tva 700 ahki  rdlj tva  فرش سرمه ای  فرش 700 شانه کاشان  فرش زیبا  فرش  فرش افشان 700 شانه  فرش رز  فرش برجسته 1200 شانه  فرش برجسته  فرش 1000 شانه برجسته  فرش برجسته 1000 شانه  فرش گل برجسته 1000 شانه  فرش 700 شانه  فرش افشان  فرش ماشینی 500 شانه  فرش 1200 شانه برجسته  فرش 700 شانه  مدل فرش  فرش طرح 700  فرش کاشان طرح 700 شانه  فرش 500 شانه کاشان  قیمت قالی  فرش افشان کاشان  طرح فرش  فرش 1000 شانه کاشان  فرش خوب 
 

سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامی محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل ، فرش ماشینی کاشان و فرش شهرک صنتی راوند با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد. شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد. خرید فرش مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ، فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه و فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد. بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامی محصولات ، فرش سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان و کارخانه فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان