لیست قیمت فرش ماشینی کاشان

price-list-carpets.jpg

قیمت فرش ماشینی به عوامل مختلفی مثل شانه و تراکم فرش، سایز فرش و وزن فرش ماشینی ، دستگاه بافنده فرش ، الیاف به کار رفته در فرش ماشینی و همچنین برند فرش ماشینی بستگی دارد که ما در این جا به مقایسه قیمت فرش ماشینی از جنبه های ذکر شده در بالا می پردازیم زیرا که امروزه به دلیل ثابت نبودن قیمت ها در بازار فرش، قیمت فرش ماشینی به  یکی از دغدغه های مهم مشتریان فرش تبدیل شده است.
قیمت فرش ماشینی از لحاظ شانه و تراکم فرش
در تعریف شانه و تراکم باید گفت که به مقدار گره هایی یا ریشه هایی که در یک متر از عرض قالی و طول قالی بافته می شود ، گفته می شود .
همانطور که می دانید شانه فرش ماشینی به تعداد گره های موجود در یک متر از عرض فرش و تراکم فرش به تعداد گره های موجود در طول فرش ارجاع داده می شود که این موضوع در فرش های مختلف متفاوت است به عنوان مثال در فرش 700 شانه این تعداد در هر متر از عرض و طول فرش 700 گره است، چنانکه در فرش ماشینی 1000 شانه و فرش 1200 شانه ، تعداد گره ها دریک مترعرض فرش به ترتیب 1000 و 1200 گره است قابل توجه استهر کدام از این فرش ها با تعداد تراکم متفاوت امکان تولید دارند. به عنوان مثال امروزه به دلایل مختلف بافت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه با تراکم  ۳۶۰۰ مرغوب و با کیفیت که در بازار فرش تولید می شود  در دسته گرانترین فرش ماشینی می باشد.

قیمت فرش ماشینی از نظر سایز و وزن فرش
فرش ماشینی از لحاظ سایز و ابعاد به چند دسته تقسیم می شود: فرش ماشینی 4 متری ، فرش ماشینی 6 متری ، فرش ماشینی 9 متری و فرش ماشینی 12 متری که این انواع از رایج ترین و متداول ترین سایز فرش ماشینی در میان مردم است ولی اندازه فرش را طبق سفارش مشتری نیز می توان تهیه و ارائه نمود البته قیمت فرش سفارشی نسبت به فرش های استاندارد با سایز مشابه اندکی بالاتر می باشد . هم چنین وزن فرش ماشینی بسته به سایز فرش متفاوت است به عنوان مثال وزن فرش ۹ متری با ابعاد ۲.۵x۳.۵ متر، تقریبا حدود ۳۲.۸ کیلوگرم است. و این نکته قابل فهم است که هرچه سایز فرش ماشینی بزرگتر باشد، وزن فرش بیشتر می شود در نتیجه  قیمت آن نیز افزایش می یابد . برای مثال دو فرش 9 متری با وزن های متفاوت ، قیمت فرش 9 متری سنگین تر بالاتر خواهد بود .
قیمت فرش ماشینی از نظر الیاف و دستگاه بافت
بهترین فرش ماشینی، فرشی است که با الیاف 100% خالص آکرولیک هیت ست شده بافته شده باشد زیرا دارای ویژگی هایی مثل مقاوم بودن در برابر نور و مواد شیمیایی ، دوام و عمر طولانی و ضد حساسیت و میزان کم پرزدهی است ، الیاف آکرولیک امروزه از پر طرفدارترین الیاف در صنعت فرش می باشد . . فرش 1200 شانه اکرولیک با جدیدترین و به روز ترین دستگاه بافت HCI ساخت شرکت واندویل بلژیک ، بافته شده است، قطعا می تواند در شاخه ی بهنرین فرش ماشینی قرار بگیرد . فرش های ماشینی تولید شده از الیاف پلی استر نیز وجود دارند که در رده  فرش ارزان قرار می گیرند، به عنوان مثال قیمت  فرش 700 شانه  پلی استر که با دستگاه شونهر ساخت کشور آلمان بافته می شود به مراتب ارزان تر از فرش ماشینی 700 شانه اکرولیک است.
قیمت فرش از لحاظ تعداد رنگ فرش
تعداد رنگ فرش یکی ازعوامل مهم در زیبایی فرش ماشینی می باشد و همچنین روی قیمت فرش تاثیر گذار می باشد . فرش ها از نظر تعداد رنگ به چند دسته تقسیم می شوند : فرش ماشینی 8 رنگ ، فرش ماشینی 10 رنگ ، فرش ماشینی 12 رنگ و فرش ماشینی 14 رنگ و... . فرش ها با شانه متفاوت در تعداد رنگ متنوع تولید می شوند . ، قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 12 رنگ بالاتر از قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ می باشد . البته این تفاوت قیمت بسیار اندک می باشد.

قیمت فرش ماشینی از نظر تفاوت برند و نحوه ی خرید
در بازار فرش ماشینی یکی از مواردی که روی قیمت محصول تاثیر به سزایی دارد نام برند فرش می باشد . محصولاتی که توسط کارخانه های معتبر جهانی فرش تولید می شود یقینا از قیمت و کیفیت بالاتری برخوردارهستند . مهمترین و معتبر ترین برند های فرش ماشینی در شهرستان کاشان وجود دارند . به همین دلیل مردم ایران و حتی جهان فرش کاشان را به عنوان بهترین برند فرش می شناسند . دلیل محبوبیت و شهرت جهانی فرش کاشان بدلیل  داشتن دستگاه های به روز در صنایع ریسندگی ، بهترین بافندگان ، تکمیل و آهار فرش ، واستفاده ازمواد اولیه درجه 1 ، همچنین بهترین کیفیت در تولید فرش ماشینی میباشد و فرش کاشان به عنوان یک برند معتبرفرش مطرح شده است .

شرکت صنايع فرش ایران یک شرکت معتبر در تولید انواع فرش های با کیفیت در کاشان می باشد و یکی از برند های معتبر فرش در این زمینه معرفی شده است .
در اینجا باید این نکته را نیز عنوان نماییم که نحوه خرید فرش ماشینی نیز در قیمت فرش ماشینی تاثیر دارد، چنان که وقتی مشتری به صورت حضوری به نمایشگاه فرش ماشینی می رود ، هزینه های اضافی همچون هزینه ی رفت و آمد به نمایشگاه ، هزینه های بالای خرید فرش از نمایشگاه نسبت به هزینه خرید فرش از درب کارخانه ، مثل هزینه های اجاره ی نمایشگاه و مالیات و... را متحمل می شود . بهتر است برای خرید فرش قیمت مناسب ، فرش ماشینی خود را به صورت اینترنتی خرید نمایید تا متحمل این هزینه های گزاف برای خرید فرش ماشینی نگردید.

ما در فروشگاه اینترنتی سرای فرش ایران انواع فرش ها را با اطلاعات کامل به نمایش شما عزیزان گذاشته ایم تا به راحتی فرش ماشینی مورد نظر خود را از هر لحاظ با دیگر فرش ها مقایسه کنید و هم چنین امکان مقایسه قیمت فرش ماشینی منتخب خود را با بازار فرش داشته باشید . برای خرید فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه و متحمل نشدن هزینه های اضافی خرید حضوری، می توانید از امکان خرید اینترنتی فرش ماشینی فروشگاه آنلاین ما استفاده کنید.

برچسب :
قیمت فرش ماشینی , قیمت فرش سفارشی , قیمت فرش 9 متری , گرانترین فرش ماشینی , فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ , فرش ماشینی 12 رنگ , بهترین برند فرش , خرید فرش قیمت مناسب ,
توسط : یوسف عزیزی
  توضیحات بسیار کامل قابل استفاده وجامع ومانع بود.برندشما فرشهایش باکیفیت بسیار عالی تولیدمی شود.امیدواریم قیمتها ی بالای امروز که به عوامل متعددی مربوط می شود تعدیل گردد
توسط : ادمین سرای فرش ایران :
  سلام . خیلی ممنونم از انرژی مثبتتون . شما لطف دارید .
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش ۷۰۰ شانه
پخش عمده فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نحوه ی خرید اینترنتی فرش ماشینی
ردپای فرش بر زندگی
انواع فرش های شنل فانتزی
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
خرید اینترنتی فرش  فرش کاشان  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش 1000 شانه  فرش ایرانی  tva  فرش هزار شانه  قالی کاشان  خرید فرش  شهر فرش  آقای فرش  فرش هفتصد شانه  فرش هزارشانه  فرش هزارودویست شانه  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش 1000 شانه تراکم 3000  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش 1500 شانه تراکم 4500  فرش 500 شانه  فرش طرح 700 شانه  شهرک سلیمان صباحی  قیمت فرش  فرش ارزان  قالیچه  فرش 6 متری  فرش 9 متری  فرش 12 متری  فرش 4 متری  فرش فانتزی  فرش کودک  تانلو فرش  فرش 1200 شانه گل برجسته  فرش گل برجسته  فرش هایبالک  فرش کرم  فرش سورمه ای  فرش ابی  فرش بادامی  فرش ترمه ای  فرش درجه یک  فرش مشهد  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  فرش نگین مشهد  فرش قیطران  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش یلدای کویر  خرید فرش کاشان  tva ;hahk  tva lhadkd  tva 700 ahki  rdlj tva  فرش سرمه ای  فرش 700 شانه کاشان  فرش زیبا  فرش  فرش افشان 700 شانه  فرش رز  فرش برجسته 1200 شانه  فرش برجسته  فرش 1000 شانه برجسته  فرش برجسته 1000 شانه  فرش گل برجسته 1000 شانه  فرش 700 شانه  فرش افشان  فرش ماشینی 500 شانه  فرش 1200 شانه برجسته  فرش 700 شانه  مدل فرش  فرش طرح 700  فرش کاشان طرح 700 شانه  فرش 500 شانه کاشان  قیمت قالی  فرش افشان کاشان  طرح فرش  فرش 1000 شانه کاشان  فرش خوب 
 

سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامی محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل ، فرش ماشینی کاشان و فرش شهرک صنتی راوند با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد. شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد. خرید فرش مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ، فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه و فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد. بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامی محصولات ، فرش سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان و کارخانه فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان