فرش 1000 شانه تراکم 3000

carpet-1000-reeds-3000-density.jpg

هنگامی که صحبت از فرش به میان می آید ذهنمان به سمت نقش و نگارهای با اصالت ، آن لطافت ذاتی فرش ها و رنگ های شاد و زنده به خصوص رنگ لاکی که در زمان های گذشته برای بافت فرش ها از این رنگ به مراتب بیشتر استفاده می شد می رود . بافت فرش که در ایام گذشته به وسیله دست انجام می شد و زمان زیادی صرف آن می شد امروزه تبدیل به بافت فرش های ماشینی شده است که هم مسبب سرعت بالای بافت فرش ، هزینه کمتر و همچنین وجود تنوع بیشتر در نقش و نگار و رنگ بندی شده است . این تنوع باعث شده تا افراد با وجود هر سلیقه و با توجه به خواسته ای که دارند بتوانند با خاطری آسوده فرش ماشینی مورد دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنند . در این مقاله قصد داریم حول آنچه که باید در مورد فرش ماشینی بدانید به خصوص وجود شانه و تراکم فرش صحبت کنیم و به معرفی فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 بپردازیم . اگر خواستار اطلاعات در این زمینه هستید در ادامه ما را همراهی کنید .

خصوصیات فرش ماشینی
همانطور که در مطالب فوق  به آن اشاره شد با روی کار آمدن فرش های ماشینی ، تغییراتی در خصوصیات فرش ها ایجاد شده و همین مسئله باعث به وجود آمدن تنوع شده است . ویژگی های فرش ماشینی از قرار زیر است : شانه و تراکم ، ابعاد ، رنگ بندی ، ماشین بافت ، الیاف ، قیمت ، کارخانه بافنده و ... . مشخصات گفته شده در شناسنامه فرش قابل مشاهده است که هنگام خرید ، خریداران می توانند از محصول مورد نظر اطلاعات کافی را به دست آورند . در اینجا در مورد هریک از این ویژگی ها توضیح مختصری می دهیم :
1 . شانه و تراکم : که می تواند جزء مهم ترین ویژگی ها باشد که دارای انواع متفاوت است که در قسمت بعد این مقاله به طور کلی به آن خواهیم پرداخت .
2 . وجود ابعاد متفاوت فرش های ماشینی : که باعث شده است افراد با هر اندازه فضایی که دارند بتوانند آن قسمت از فضا را فرش کنند . فرش های ماشینی در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری بافته می شوند ، البته با گرفتن سفارش توسط شرکت ها ، می توان در ابعاد دیگر نیز فرش ها بافته شوند .
3 . وجود تنوع در رنگ بندی : بافت فرش با رنگ بندی های مختلف اعم از رنگ های تیره و روشن می تواند دست افراد را در انتخاب محصول مورد نظر باز بگذارد و بسته به سلیقه ای که دارند رنگ بندی مورد نظر را انتخاب کنند .
4 . ماشین بافت : از جمله مواردی است که می تواند در قیمت و کیفیت بافت فرش تاثیر گذار باشد . در ایران با توجه به پیشگام بودن در صنعت فرش بافی ، دستگاه های بافت پیشرفته ای وجود دارند .
5 . الیاف : الیافی که در بافت فرش های ماشینی به کار می رود حرف اول را در کیفیت بافت می زند . عواملی مانند دوام فرش ، میزان پرزدهی ، حساسیت زا بودن الیاف و ... می تواند به همین موضوع بستگی داشته باشد .
5 . کارخانه بافنده : نام شرکتی معتبر و به نام می تواند در تولید محصولات با کیفیت نقش به سزایی داشته باشد و خریداران با اطمینان بیشتر بتوانند محصول خود را سفارش دهند و به خرید خود اعتماد کنند .

شانه و تراکم فرش ماشینی
همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره شد از میان ویژگی های گفته شده شانه و تراکم را می توان جزء با اهمیت ترین ها دانست زیرا در عوامل زیادی از جمله ارتفاخ نخ خاب ، مقاومت و دوام ، طول عمر ، نرمی و لطافت ، وزن فرش ، ریزبافت بودن و ... تاثیر گذار می باشد . که هریک از این موارد می تواند برای برخی افراد مهم باشد .
اگر بخواهیم یک تعریف کلی از این دو واژه داشته باشیم باید گفته شود هر تخته فرشی که بافته می شود دارای دو نوع تراکم است . این دو نوع تراکم به تراکم طولی و همچنین تراکم عرضی تقسیم می شود . که منظور از تراکم عرضی همان اصطلاح شانه می باشد . تراکم عرضی یا شانه نیز به تعداد گره ریشه یا گره رنگ که در یک متر از عرض فرش ماشینی زده می شود گفته می شود . تراکم طولی نیز به تعداد گره ریشه ای که در یک متر از طول فرش ماشینی زده می شود گفته می شود .
فرش هایی که به وسیله دستگاه بافته می شوند معمولا با تراکم عرضی های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه به بافت می رسند . در اینجا می خواهیم بیشتر در خصوص فرش 1000 شانه کاشان اطلاعاتی به شما عزیزان بدهیم . فرش های 1000 شانه در دو نوع تراکم طولی 3000 و 3600 بافته می شود . که معمول تر و رایج تر است که با تراکم طولی 3000 به بافت برسند . این بدین معنی می باشد که در یک متر از طول فرش تعداد 3000 گره نخ رنگ زده می شود و نشان دهنده ی متراکم بودن نخ های بافت در فرش است . همین ویژگی متراکم بودن باعث شده است که فرش های 1000 شانه نسبت به فرش 500 شانه و فرش 700 شانه دارای نقش ونگار بیشتر و ریز بافت تر باشد . و همچنین دارای قیمت بالاتری است هر چند که با توجه به امتیازات مثبتی که دارد به صرفه می باشد .

فرش 1000 شانه از کجا بخریم ؟
به شما عزیزان که خواستار خرید فرش ماشینی 1000 شانه هستید فروشگاه آنلاین فرش کارپت را معرفی می کنیم که یکی از محصولات متنوع در این سایت ، فرش های 1000 شانه می باشد . با سر زدن به سایت مربوطه می توانید با مشاهده فرش های ماشینی با خصوصیات گوناگون و مقایسه آنها با یکدیگر کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و هنگام خرید و استفاده از محصول خریداری شده احساس رضایت داشته باشید .

برچسب :
فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 , فرش 1000 شانه کاشان , فرش 500 شانه , فرش 700 شانه , خرید فرش ماشینی 1000 شانه ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1500 شانه
راهنمای انتخاب بهترین سایز فرش ماشینی
روش های خرید فرش ماشینی
ست کردن فرش ماشینی با مبلمان
فروش فرش به قیمت درب کارخانه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
خرید اینترنتی فرش  فرش کاشان  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش 1000 شانه  فرش ایرانی  tva  فرش هزار شانه  قالی کاشان  خرید فرش  شهر فرش  آقای فرش  فرش هفتصد شانه  فرش هزارشانه  فرش هزارودویست شانه  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش 1000 شانه تراکم 3000  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش 1500 شانه تراکم 4500  فرش 500 شانه  فرش طرح 700 شانه  شهرک سلیمان صباحی  قیمت فرش  فرش ارزان  قالیچه  فرش 6 متری  فرش 9 متری  فرش 12 متری  فرش 4 متری  فرش فانتزی  فرش کودک  تانلو فرش  فرش 1200 شانه گل برجسته  فرش گل برجسته  فرش هایبالک  فرش کرم  فرش سورمه ای  فرش ابی  فرش بادامی  فرش ترمه ای  فرش درجه یک  فرش مشهد  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  فرش نگین مشهد  فرش قیطران  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش یلدای کویر  خرید فرش کاشان  tva ;hahk  tva lhadkd  tva 700 ahki  rdlj tva  فرش سرمه ای  فرش 700 شانه کاشان  فرش زیبا  فرش  فرش افشان 700 شانه  فرش رز  فرش برجسته 1200 شانه  فرش برجسته  فرش 1000 شانه برجسته  فرش برجسته 1000 شانه  فرش گل برجسته 1000 شانه  فرش 700 شانه  فرش افشان  فرش ماشینی 500 شانه  فرش 1200 شانه برجسته  فرش 700 شانه  مدل فرش  فرش طرح 700  فرش کاشان طرح 700 شانه  فرش 500 شانه کاشان  قیمت قالی  فرش افشان کاشان  طرح فرش  فرش 1000 شانه کاشان  فرش خوب 
 

سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامی محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل ، فرش ماشینی کاشان و فرش شهرک صنتی راوند با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد. شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد. خرید فرش مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ، فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه و فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد. بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامی محصولات ، فرش سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان و کارخانه فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان