فرش 1200 شانه گل برجسته

embossed-flower-kashan.jpg

فرش های ماشینی نسبت به عمری که در ایران دارند . دارای انواع متفاوتی می باشند که از معروف ترین آن ها می توان به فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه اشاره کرد . صنعت نساجی در تولید فرش ماشینی از دو جهت به صورت موازی در حرکت می باشد یکی نخ و یا الیاف مورد استفاده در فرش و دومی دستگاه های بافنده فرش ماشینی . پیشرفت هر دوی آن ها با هم موجب می شود که فرش های ظریف و با کیفیتی تولید شود . در ایران دستگاه های بافنده را از دو کمپانی شونهر (Schonherr) و وندویل (Van De Wiele) تهیه می کنند که از دو کشور آلمان و بلژیک می باشند و با تولید جدیدترین دستگاه ها در این دو کشور مانند HCIx2 و HCPx2 به سرعت وارد کشور ما می شود و فرش های ماشینی پیشرفته تر به وسیله آن ها بافته می شود . در زمینه الیاف و نخ می توان از معروف ترین آن ها به اکریلیک ، فیلامنت و BCF  اشاره کرد . از جدیدترین فرش های ماشینی بافته شده که به سرعت رایج شده است نیز می توان به فرش های گل برجسته اشاره کرد . مهم ترین تفاوت فرش های گل برجسته و فرش های معمولی می توان به صاف و همواره بودن نخ خاب در فرش های معمولی و برجسته بودن گل ها در فرش های گل برجسته اشاره کرد .
بافت فرش های 1200 شانه گل برجسته
بافت فرش های گل برجسته 1200 شانه از معروف ترین آن ها می باشد . به این صورت است . در آن ها از نخ های هایبالک و اکریلیک استفاده می شود . فرش های گل برجسته 1200 شانه زمانی که به وسیله دستگاه بافته می شود و پایین آورده می شود مانند فرش های معمولی است . اما در مرحل بعدی که مرحله آهار می باشد آن ها را در برابر حرارت قرار می دهند و در قسمت های که از نخ هایبالک اسفاده شده است ، عملی مانند آب شدن رخ می دهد . به این صورت که در جایی که نخ هایبالک استفاده شده پایین تر می رود . در فرش های گل برجسته 1200 شانه معمولا از 8 رنگ بکار رفته در آن 1 یا 2 رنگ آن از جنس هایبالک می باشد . و مابقی رنگ ها اکریلیک می باشند . و این دو رنگ نسبت به سایر رنگ ها پایین تر قرار می گیرند و این گونه فرش های گل برجسته به وجود می آیند .
مزایای فرش های 1200 شانه گل برجسته
درباره مزایای قالی گل برجسته می توان گفت که دارای زیبایی و ظرافت خاصی می باشد و برای بافت آن ، جدید ترین و به روز ترین دستگا ه ها استفاده می شود . بسیار زیبا و ظریف است و دستبافتگونه است و برای پذیرایی های لوکس و شیک مناسب است .
معایب  فرش های 1200 شانه گل برجسته
از معایب فرش های 1200 شانه گل برجسته می توان به سخت بودن تمیز کردن و جارو کردن آن هه به دلیل وجود برجستگی و داشتن طول عمر پایین اشاره کرد . با این حال روز به روز تولید فرش های گل برجسته رو به افزایش می باشد .
تفاوت فرش 1200 شانه با فرش 1200 شانه گل برجسته
خرید فرش برای اکثر خانواده ها یکی از مهم ترین دغدغه ها می باشد و باعث شده که در هنگام خرید فرش با انواع و اقسام آن ها آشنا شوند . در بیشتر مواقع مشتریان برای انتخاب فرش بین چند محصول مردد می شوند و در آن ها به دنبال تفاوت می گرددند . در چنین مواقعی سوالاتی از قبیل  فرش های گل برجسته برای اتاق پذیرای مناسب می باشد یا خیر ؟ چه تعداد شانه و یا تراکمی برای اتاق خواب مناسب است ؟ و سوالاتی از این قبل می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد . در ادامه سعی می کنیم فرش های 1200 شانه و فرش های 1200 شانه گل برجسته را با هم مقایسه نماییم تا بتوانیم به برخی از سوالات شما پاسخ بدهیم .   
ممکن است که درباره فرش های 1200 شانه بارها و بارها شنیده باشید  ، بدون این که معنای دقیق آن ها بدانید . معنای فرش 1200 شانه را به صورت مختصر این چنین می توان بیان کرد که چه در فرش های ماشینی و چه در فرش های دست بافت ، ظرافت و ریز بافتی به تعداد شانه و تراکم وابسته است . اما از تراکم و شانه در فرش های ماشینی بیشتر استفاده می شود . هنگامی که از تعداد شانه برای فرش استفاده می شود چه برای خریدار و چه برای فروشنده ویژگی های مانند ریز بافتی ، تعداد گره های بکار رفته و ظرافت اهمیت پیدا می کند . شانه به تعداد گره های که در یک متر از طول فرش قرار می گیرد گفته می شود . که در فرش های ماشینی 1200 شانه تعداد گره ها 1200  می باشد . هر چه این تعداد افزایش یابد ظرافت و ریز بافتی نیز افزایش می یابد .  فرش های 1200 شانه از نظر زیبایی در رده ی دوم و قبل از فرش های 1500 شانه قرار می گیرند و عمدتا دارای نقش تزیینی برای منازل می باشند . حال تصور کنید که فرش های 1200 شانه گل برجسته  را در منازل خود استفاده کنید بیشترین زیبایی را در دکوراسیون خواهید داشت . فرش های گل برجسته نسبت به سایر فرش ها دارای زیبایی چشمگیر تری هستند . در زیبایی فرش های گل برجسته 1200 شانه علاوه بر شانه و تراکم بالا مورد دیگری نیز تاثیر دارد که همان گل های برجسته می باشد . از دیگر تفاوت آن ها می توان به نوع نخ بکار رفته در آن ها  اشاره کرد . در این محصولات ، همان طور که بیان کردیم از دو نوع نخ خاب استفاده می کنند اما در فرش های 1200 شانه ،  از یک نوع نخ خاب استفاده می شود و همچنین مراحل پردازش آن ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد .
شما می توانید برای تهیه فرش های 1200 شانه گل برجسته به فروشگاه سرای فرش ایران مراجعه و در آن جا از تمامی طرح های فرش 1200شانه گل برجسته دیدن نمایید و فرش خود را انتخاب و خریداری کنید .

برچسب :
جدیدترین فرش های ماشینی , فرش گل برجسته , فرش 1200 شانه گل برجسته , فرش ماشینی 1200 شانه ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چرا از فروشگاه اینترنتی فرش کارپت خرید کنیم ؟
راهنمای خرید فرش ماشینی
همه چیز در مورد فرش 1200 شانه
فرش اتاق کودک باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟
آشنایی با ویژگی منحصر به فرد فرش کاشان
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
خرید اینترنتی فرش  فرش کاشان  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش 1000 شانه  فرش ایرانی  tva  فرش هزار شانه  قالی کاشان  خرید فرش  شهر فرش  آقای فرش  فرش هفتصد شانه  فرش هزارشانه  فرش هزارودویست شانه  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش 1000 شانه تراکم 3000  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش 1500 شانه تراکم 4500  فرش 500 شانه  فرش طرح 700 شانه  شهرک سلیمان صباحی  قیمت فرش  فرش ارزان  قالیچه  فرش 6 متری  فرش 9 متری  فرش 12 متری  فرش 4 متری  فرش فانتزی  فرش کودک  تانلو فرش  فرش 1200 شانه گل برجسته  فرش گل برجسته  فرش هایبالک  فرش کرم  فرش سورمه ای  فرش ابی  فرش بادامی  فرش ترمه ای  فرش درجه یک  فرش مشهد  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  فرش نگین مشهد  فرش قیطران  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش یلدای کویر  خرید فرش کاشان  tva ;hahk  tva lhadkd  tva 700 ahki  rdlj tva  فرش سرمه ای  فرش 700 شانه کاشان  فرش زیبا  فرش  فرش افشان 700 شانه  فرش رز  فرش برجسته 1200 شانه  فرش برجسته  فرش 1000 شانه برجسته  فرش برجسته 1000 شانه  فرش گل برجسته 1000 شانه  فرش 700 شانه  فرش افشان  فرش ماشینی 500 شانه  فرش 1200 شانه برجسته  فرش 700 شانه  مدل فرش  فرش طرح 700  فرش کاشان طرح 700 شانه  فرش 500 شانه کاشان  قیمت قالی  فرش افشان کاشان  طرح فرش  فرش 1000 شانه کاشان  فرش خوب 
 

سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامی محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل ، فرش ماشینی کاشان و فرش شهرک صنتی راوند با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد. شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد. خرید فرش مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ، فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه و فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد. بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامی محصولات ، فرش سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان و کارخانه فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان