فرش ماشینی کدام شهر بهتر است ؟

best-carpet.jpg

ما در این مقاله قصد دارایم شهری که دارای بهترین فرش ماشینی می باشد را معرفی کنیم اما ابتدا کمی درباره ویژگی های فرش ماشینی توضیحاتی را بیان می کنیم و سپس به معرفی بهترین شهر تولید کننده ی فرش ماشینی می پردازیم .
فرش ماشینی خوب باید دارید دارای ویژگی هایی باشد که در ادامه بیان می کنیم .
عمر فرش
 عمر فرش ماشینی به عوامل مختلفی بستگی دارد . از مهم ترین آن ها جنس الیاف بکار رفته در آن ها می باشد . در فرش های ماشینی از الیاف مختلفی استفاده می شود که از بهترین آن ها می توان به اکریلیک و پشم اشاره کرد . این دو الیاف دارای طول عمر زیادی می باشند . فرش های ماشینی که در آن ها از الیاف اکریلیک و پشم استفاده  شده باشد می توانند تا بیش از 30 سال عمر کنند . دیگر الیاف های بکار رفته در فرش های ماشینی مانند پلی استر و پلی پروپیلن دارای عمر کوتاهی می باشند . فرش های ماشینی که با الیاف پلی استر و پلی پروپلین بافته می شوند برای مکان های پر رفت و آمد مناسب نمی باشند . در فرش های ماشینی فرایندی به نام هیت ست انجام می شود که این فرآیند باعث افزایش طول عمر فرش ها می شود .
الیاف ها دارای درجه ی کیفیت متفاوتی هستند که این درجه کیفیت در قیمت آن ها بسیار تاثیر گذار می باشد . اما وجود دارند فرش های ماشینی که دارای کیفیت بالایی نمی باشند اما به دلیل زینتی بودن دارای قیمت بالایی هستند .
تراکم و شانه در فرش های ماشینی
گره هایی که در طول و عرض فرش ها زده می شوند متفاوت هستند . به تعداد گره های که در عرض فرش ها زده می شوند شانه و به تعداد گره هایی که در طول فرش زده می شود تراکم گفته می شود . هر جه تعداد تراکم و شانه در یک فرش ماشینی افزایش یابد وزن ، حجم نخ ، فشردگی نخ ها ، ریز بافتی و قیمت آن نیز افزایش می یابد و از ضخامت آن ها کاسته می شود . فرش هایی که دارای تراکم و شانه کمتر می باشند برای افرادی که از مبلمان کمتر استفاده می کنند و همچنین برای اتاق کودکان مناسب می باشد زیرا نرم تر و لطیف تر هستند و دارای ضخامت بالایی می باشند . فرش های با شانه و تراکم بالا بیشتر جنبه ی تزیینی دارند و برای اتاق پذیرایی مناسب هستند .
رنگ در فرش های ماشینی
رنگ در فرش های ماشینی دارای اهمیت زیادی می باشد برای مثال فرش های که دارای رنگ روشن می باشند باعث می شوند که فضا بزرگتر به نظر برسند و فرش هایی که دارای رنگ تیر می باشند باعث می شوند که فضا گرم تر و صمیمی تر به نظر برسد بنابراین بهتر است که از فرش های با رنگ روشن در اتاق ها و خانه های کوچک استفاده شود و از فرش های با رنگ تیره در فضا های بزرگ استفاده شود . فرش های رنگ روشن به دلیل این که زود تر کثیف می شوند و بیشتر به شستشو نیاز پیدا  می کنند طول عمر کمتری دارند . برای اتاق کوکان بهتراست که از فرش های با رنگ روشن استفاده نشود .
بهترین فرش ماشینی برای کدام شهر می باشد ؟
فرش های ماشینی نسبت به فرش های دست بافت دارای قیمت کمتری می باشند و این یکی از عامل های می باشد که باعث شده افراد زیادی را به سمت خود جذب کنند و سالیانه تعداد زیادی از فرش های ماشینی به فروش می رسد . در ادامه بهترین و مرغوب ترین فرش های  ماشینی در ایران را به شما معرفی می کنیم  .
بزرگترین شهر تولید کننده فرش ماشینی
فرش ماشینی در اکثر شهر ها و شهرستان های ایران بافته و تولید می شود . که از تولید کننده ها ی آن می توان به شهر های دلیجان ، مشهد ، اردکان ، یزد ، کاشان  ، تهران ، کرمان ، مازنداران ، شیراز و ماکو اشاره کرد . اما در بین آن ها کاشان بیشترین میزان تولید فرش ماشینی را در کشور دارد  که در ادامه درباره فرش ماشینی تولید شده در این شهر بیشتر توضیح می دهیم .
بهترین فرش ماشینی
فرش های ماشینی برای اولین بار در کاشان بافته و تولید شد . و در دهه 50 اولین فرش کاشان وارد بازار شد . بعد از تولید اولین فرش ماشینی تحول بزرگی در صنعت نساجی به وجود آمد و افراد زیادی به این صنعت روی آوردند . کاشان دارای سابقه زیادی در تولید فرش ماشینی می باشد  و با این سابقه توانسته است که فرش های ماشینی با کیفیتی را به بازار عرضه نماید . به طوری که نام فرش ماشینی کاشان نه تنها درایران بلکه در تمام دنیا دارای شهرت و محبوبیت می باشد . همان گونه که بیان کردیم در اکثر شهر های کشور کارخانه های بافت فرش ماشینی در حال فعالیت می باشند اما بسته به امکانات مورد استفاده در آن شهر از کثرت بیشتری بر خوردار می باشند . در بین تمامی این شهر می توان کاشان را به عنوان پایتخت فرش ایران دانست . زیرا در کاشان بیش از 2000 واحد تولید کننده فرش ماشینی وجود دارد و به دلیل تولید فرش های ماشینی مرغوب و با کیفیت در میان خریداران دارای محبوبیت خاصی می باشند . به دلیل این که در این شهر شرکت ها و کارخانه های نخ ریسی نیز وجود دارند و الیافی که در فرش ها استفاده می شود از نوع مرغوب آن ها می باشند به طوری که فرش مشهد نیز الیاف خود را از کارخانه های نخ ریسی کاشان تهیه می نماید .
خرید فرش ماشینی کاشان به صورت مستقیم و از کارخانه
شما می توانید برای خرید فرش های ماشینی کاشان به فروشگاه های آنلاین فروش فرش ماشینی کاشان مراجعه نمایید و فرش خود را از آن جا تهیه نمایید . در این گونه از فروشگاه ها تمامی مشخصات فرش های ماشینی قرار داده شده است و به دلیل حذف واسطه ها ، دارای قیمت های بسیار مناسبی می باشند . یکی از معتبر ترین این فروشگاه ها ، سرای فرش ایران می باشد . شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه از تمامی طرح و رنگ های فرش ماشینی کاشان دیدن نمایید و طرح مورد نظر خود را از آنجا خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزل خود تحویل بگیرد .

برچسب :
فرش ماشینی خوب , بهترین فرش ماشینی , تولید فرش ماشینی , خرید فرش های ماشینی کاشان , فروشگاه های آنلاین فروش فرش ماشینی کاشان ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت فرش ماشینی ترک با فرش مشهد
نقشه کشی طرح فرش
تفاوت فرش ماشینی اکریلیک با فرش پلی استر
تفاوت فرش ترک با فرش ماشینی کاشان
خرید فرش ۷۰۰ شانه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
خرید اینترنتی فرش  فرش کاشان  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش 1000 شانه  فرش ایرانی  tva  فرش هزار شانه  قالی کاشان  خرید فرش  شهر فرش  آقای فرش  فرش هفتصد شانه  فرش هزارشانه  فرش هزارودویست شانه  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش 1000 شانه تراکم 3000  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش 1500 شانه تراکم 4500  فرش 500 شانه  فرش طرح 700 شانه  شهرک سلیمان صباحی  قیمت فرش  فرش ارزان  قالیچه  فرش 6 متری  فرش 9 متری  فرش 12 متری  فرش 4 متری  فرش فانتزی  فرش کودک  تانلو فرش  فرش 1200 شانه گل برجسته  فرش گل برجسته  فرش هایبالک  فرش کرم  فرش سورمه ای  فرش ابی  فرش بادامی  فرش ترمه ای  فرش درجه یک  فرش مشهد  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  فرش نگین مشهد  فرش قیطران  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش یلدای کویر  خرید فرش کاشان  tva ;hahk  tva lhadkd  tva 700 ahki  rdlj tva  فرش سرمه ای  فرش 700 شانه کاشان  فرش زیبا  فرش  فرش افشان 700 شانه  فرش رز  فرش برجسته 1200 شانه  فرش برجسته  فرش 1000 شانه برجسته  فرش برجسته 1000 شانه  فرش گل برجسته 1000 شانه  فرش 700 شانه  فرش افشان  فرش ماشینی 500 شانه  فرش 1200 شانه برجسته  فرش 700 شانه  مدل فرش  فرش طرح 700  فرش کاشان طرح 700 شانه  فرش 500 شانه کاشان  قیمت قالی  فرش افشان کاشان  طرح فرش  فرش 1000 شانه کاشان  فرش خوب 
 

سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامی محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل ، فرش ماشینی کاشان و فرش شهرک صنتی راوند با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد. شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد. خرید فرش مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ، فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه و فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد. بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامی محصولات ، فرش سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان و کارخانه فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان