ست کردن فرش ماشینی با مبلمان

sofa-carpet.jpg

 

چگونه رنگ فرش ماشینی ماشینی را با مبلمان ست کنیم؟

ست کردن فرش ماشینی با مبل زمانی اهمیت پیدا می کند که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، نوبت به انتخاب کردن رنگ و ست نمودن مبل با فرش ماشینی و همچنین اجزای متفاوت دکوراسیون می رسد. گفتنی است در این زمان ما با انتخاب های متنوعی روبرو خواهیم شد که گاها گمراه کننده می باشند .
چنان چه شما با اصول هماهنگ سازی مبلمان و وسایل خانه و محل کار، آشنایی لازمه را داشته باشید، قادر خواهید بود یک ست زیبا و خارق العاده را با هماهنگی کامل ایجاد کنید. تکنیک های متفاوتی موجود است که در ست کردن مبل و فرش ماشینی می توانند به شما کمک زیادی کند. در ادامه این مطلب شما را با برخی از این تکنیک ها آشنا خواهیم کرد:
 

اصول و نکات مهم در ست کردن فرش ماشینی با مبل

فرش ماشینی و مبل را به در رنگ انتخاب نمایید
جهت ست نمودن مبل و فرش ماشینی یک کار بسیار ساده وجود دارد و آن هم این است که فرش ماشینی و مبل خود را در یک رنگ انتخاب نمایید تا ظاهر ساده، شیک و یکدستی را به فضای محیط زندگی شما ببخشد. برای مثال چنان چه رنگ فرش ماشینی مورد نظر شما کرم است، توصیه می شود رنگ مبل را نیز در همان رنگ اما با کمی اختلاف در تیرگی مدنظر بگیرید. در این حالت بهتر است وسایل دیگر را متفاوت انتخاب کنید تا فضا دچار بی روحی و یکنواختی نشود.
دو رنگ متفاوت را به کار گیرید
فرش ماشینی هایی که در آن ها دو رنگ یا بیش تر استفاده شده است موجب می شود تا شما برای انتخاب مبل گزینه های بیشتری را برای انتخاب داشته باشید. شما در این حالت به راحتی می توانید یک رنگ که در فرش ماشینیتان به کار رفته را لحاظ کنید، دقیقا همین موضوع تنوع رنگ در فرش ماشینی چند رنگ است که باعث برتری آنان نسبت به سایر نمونه های فرش ماشینی شده است.
بنابراین، شما با داشتن یک فرش ماشینی چند رنگ دیگر برای انتخاب مبل با رنگ مناسب نگران نخواهید بود. در حقیقت، این گونه فرش ماشینی ها هر نوع رنگی که شما برای مبل خود انتخاب کرده اید را دارا هستند و به همین دلیل با هر مبلی به خوبی قابل ست شدن هستند.
• رنگ هایی که هم خوان هستند را انتخاب کنید
بر خلاف باور برخی از افراد این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد که حتما می بایستی رنگ مبل و فرش ماشینی یکی باشد و این که شما قادر خواهید بود از دو رنگ استفاده نمایید در حالی که هیچ نزدیکی با یکدیگر نیز ندارند. لازم به ذکر است که این دو رنگ انتخابی با یکدیگر باید ست شوند و هم خوانی لازم را با هم داشته باشند. رنگ های متنوع و بسیار زیادی وجود دارند که با قرار دادن آن ها در کنار هم، می توان ترکیبات زیبایی را ایجاد کرد، پس اگر با این پیشنهاد موافق هستید باید بدانید که گزینه های بیش تری روبروی شما قرار دارند.
•رنگ کوسن ها را با رنگ فرش ماشینی ست نمایید
در بعضی مواقع می شود بین رنگ مبل و فرش ماشینی تناسب ایجاد کرد به این معنا که شما قادر خواهید بود رنگ فرش ماشینی خود را با رنگ کوسن ها ست نمایید. پس چنان چه مبل تان با فرش ماشینی هیچ گونه هماهنگی ندارد، با فراهم کردن چند کوسن که به رنگ فرش ماشینی تان است، این مشکل را برطرف کنید.

ست کردن فرش ماشینی با مبل

شما باید این نکته را همواره مدنظر داشته باشید که برای ست نمودن مبل و فرش ماشینیتان همیشه نیاز نیست که فقط بر روی جنس پارچه شان تمرکز داشته باشید چرا که قادر خواهید بود به جای ست کردن رویه مبل با فرش ماشینی، رنگ فرش ماشینی مدنظر خود را با کناره های مبل هماهنگ کنید، منظور از کناره ها همان رنگ پایه ها و دسته های مبل می باشد. دیگر این که بدنه بعضی از مبل ها دارای روکش رنگ می باشند و شما به راحتی می توانید آن ها را با رنگ فرش ماشینی خود ست نمایید.

ست کردن فرش ماشینی با دکوراسیون منزل

فرش ماشینی های ایرانی با الگوهای متنوع، خاص و رنگارنگی که دارا هستند، به راحتی با هر مدل مبلی هماهنگ می شوند. پس بهتر است فرش ماشینی ایرانی را خریداری کنید تا به آسودگی آن را با مبلمان خود ست نمایید. علاوه بر آن، فضاهایی که دو رنگ کرم و قهوه ای در دکوراسیون آن به کار رفته است را با فرش ماشینی های ایرانی می توان زیباتر کرد.
 برای مبلمان نیز می توانید از پارچه های ساده تر و یا کوسن هایی زیبا با نقش و طرح همان فرش ماشینی ها استفاده نمایید. نکته آخر این که چنان چه طرح فرش ماشینی منزلتان شلوغ است و یا چندین رنگ در نقوش آن استفاده شده است، بهتر است مبل را ساده و تگ رنگ انتخاب کنید تا فضای خانه، نما و جلوه بهتر و زیباتری را به خود بگیرد.

برچسب :
فرش ماشینی , ست کردن با مبل , رنگ فرش , رنگ مبل , بهترین رنگ فرش ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
همه چیز درباره فرش 1200 شانه
انواع فرش 700 شانه
ردپای فرش بر زندگی
همه چیز درباره دوام فرش ماشینی
نحوه ی خرید اینترنتی فرش ماشینی
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
خرید اینترنتی فرش  فرش کاشان  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش 1000 شانه  فرش ایرانی  tva  فرش هزار شانه  قالی کاشان  خرید فرش  شهر فرش  آقای فرش  فرش هفتصد شانه  فرش هزارشانه  فرش هزارودویست شانه  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش 1000 شانه تراکم 3000  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش 1500 شانه تراکم 4500  فرش 500 شانه  فرش طرح 700 شانه  شهرک سلیمان صباحی  قیمت فرش  فرش ارزان  قالیچه  فرش 6 متری  فرش 9 متری  فرش 12 متری  فرش 4 متری  فرش فانتزی  فرش کودک  تانلو فرش  فرش 1200 شانه گل برجسته  فرش گل برجسته  فرش هایبالک  فرش کرم  فرش سورمه ای  فرش ابی  فرش بادامی  فرش ترمه ای  فرش درجه یک  فرش مشهد  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  فرش نگین مشهد  فرش قیطران  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش یلدای کویر  خرید فرش کاشان  tva ;hahk  tva lhadkd  tva 700 ahki  rdlj tva  فرش سرمه ای  فرش 700 شانه کاشان  فرش زیبا  فرش  فرش افشان 700 شانه  فرش رز  فرش برجسته 1200 شانه  فرش برجسته  فرش 1000 شانه برجسته  فرش برجسته 1000 شانه  فرش گل برجسته 1000 شانه  فرش 700 شانه  فرش افشان  فرش ماشینی 500 شانه  فرش 1200 شانه برجسته  فرش 700 شانه  مدل فرش  فرش طرح 700  فرش کاشان طرح 700 شانه  فرش 500 شانه کاشان  قیمت قالی  فرش افشان کاشان  طرح فرش  فرش 1000 شانه کاشان  فرش خوب 
 

سرای فرش ایران بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ایترنتی فرش ماشینی کاشان افتخار دارد تمامی محصولات فرش کارخانجات فرش ماشینی آران و بیدگل ، فرش ماشینی کاشان و فرش شهرک صنتی راوند با مرغوبترین نخ های صددرصد اکریلیک ممتاز پنبه بایر آلمان و نخ پنبه ترک بافت دارد. شهرفرش اینترنتی فرش کاشان دارای جدیدترین دستگاه های بافت فرش ماشینی کاشان hcp x2 میباشد. خرید فرش مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولید آن و حذف واسطه های فروش و خرید فرش با 30 تا 50 درصد تخفیف خرید بسیار لذت بخشی پیش روی شما خریداران فرش قرار میدهد . ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از اقدامات ما جهت هرچه راحتی شما عزیزان خریدار هست ، فروش مستقیم فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه و فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 تراکم 4500 مستقیم از نمایشگاه خود شرکت و دفتر فروش فرش تهران ما امکان دارد. بافت فرش در ابعاد قالیچه فرش و کناره فرش و فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین بافت فرش ابعاد دلخواه شما و بافت تابلو فرش های بسیار نفیس و گلیم فرش های بسیار مرغوب و فرش های فانتزی درجه یک و ضمانت نامه کتبی 10 ساله تمامی محصولات ، فرش سرمه ای و فرش های کرم و فرش آبی و فرش بادامی فرش رناسی و فرش ترمه ای و فرش فیلی و فرش نقره ای و فرش قرمز و فرش آبی فیروزه ای و فرش یاسی و فرش صادراتی و فرش گردویی فرش دکوراسیون و فرش نسکافه ای و فرش آبی کاربی ، قالی ممتاز کاشان و قالی آران و بیدگل کاشان ، بازار فرش کاشان ، صنایع فروش فرش کاشان و کارخانه فرش کاشان در خدمت شما عزیزان هسنیم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت صنعت وتجارت و علامت استاندارد فرش کاشان